ТОВ "Трєлє" - офіційний дистриб'ютор Fruit of the Loom, лідер ринку якісного промо-одягу, уніформи та робочого одягу, а також одягу для відпочинку.

Ми є найбільшим імпортером Fruit of the Loom, Russell, Roly, B&C, Kariban а також кепок Atlantis в Україні. 2021 року ми продали понад 900 тисяч футболок.

Бажаєте придбати одну, десять чи тисячу одиниць? Вам потрібен одяг для друку, або з готовим логотипом? Ми працюємо для Вас і завжди готові сприяти здійсненню Ваших завдань.


Історія бренду Fruit of the Loom

Компанія "Fruit of the Loom" була заснована двома братами в Род-Айленді, США, в 1851 році. Корпорація «B.B and R. Knight Corporation» відкрила свою першу фабрику та розпочала виробництво високоякісних бавовняних текстильних виробів та одягу. П'ятьма роками пізніше завдяки натюрмортам, намальованим дочкою одного з клієнтів компанії, з'явилася торгова марка «Fruit of the Loom».

У 1871 році марка "Fruit of the Loom" була офіційно зареєстрована під номером 418. Це означає, що компанія є одним із найстаріших брендів у світі і старше торгової марки "Coca-Cola", електричної лампочки та звичайного паперового пакету. Компанія «Fruit of the Loom» стала одним із провідних світових брендів предметів одягу.

У 2002 році компанія «Fruit of the Loom» була придбана групою компаній «Berkshire Hathaway Group», яку очолює один із найвідоміших бізнесменів у світі, пан Уоррен Баффетт. Це є запорукою фінансової стабільності та надійною опорою, що дозволяє нам упевнено дивитися в майбутнє. Нещодавно вже сама компанія «Fruit of the Loom» придбала корпорацію «Russell Corporation», якій належить низка світових брендів, включаючи «Russell Athletic», «Spalding» і «Brooks».

Дізнатись більше про компанію Fruit of the Loom

Історія компанії "Трєлє"

Треле не має 160-річної історії як наш партнер, ми починали в 2011 році.

На старті у нас було лише 3 особи. Ідея була дуже простою: ми відправляємо того ж дня, тримаємо багато товару на складі і даємо класні ціни. Це спрацювало, за 5 років компанія стала найбільшим імпортером бренду Fruit of the Loom в Україні.

Тепер нас уже 23 особи і ми готові до нових рубежів.

Ми шукаємо класних менеджерів з продажу.


Детальніше про вакансію

Політика обробки персональних даних

Умови використання веб-сайту